• header 02

 • header 05

 • header 13

 • header 10

 • header 11

 • header 06

 • header 03

 • header 12

 • header 08

 • header 04

 • header 09

 • header 01

 • header 07

Bestuursnieuws & vernieuwde missie & visie

Geschreven door Leon Vos op . Geplaatst in Nieuws archief, nieuws van raboes

Afgelopen groepsraden is de groep bezig geweest met het samenstellen van een gezamenlijke missie & visie waar we de komende jaren weer mee vooruit kunnen. Het resultaat is de vernieuwde missie & visie 2017-2022! Je kunt hier ook meer over lezen in het bestuursnieuws van juni. Gedurende de zomer zal het bestuur hier op verder bouwen met een nieuw beleidsplan voor de komende jaren.

 

Bestuursnieuws Juni 2017

Facebook nieuws

Afgelopen zaterdag stond in het teken van samenwerken bij de Scouts meiden. Door middel van het voltooien van verschillende opdrachten konden de meiden ingrediënten verdienen om heerlijke wentelteefjes te bakken! ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Het nieuwste nummer van het Scouting Magazine is vandaag op je deurmat gevallen. Daarin heeft team Media weer 4 pagina's speciaal over het Raboes samengesteld... Deze editie: foto's, wist-je-datjes, secret lifes of the leiding en meer! 😁👍 ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Afgelopen zaterdag hebben de kabouters lampionnen gemaakt voor Sint Maarten ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Zaterdag hebben de kabouters samen met goudlokje kleding gevonden in het spookbos. Onderweg kwamen we een oude ruïne tegen🗿. ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

De scouts hebben afgelopen zaterdag pannenkoeken gebakken op een pagodavuur. De opdracht, het vuur moet onzichtbaar zijn voor pottekijkers :). ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Ook bij de bevers was het herfst!!🍂 ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook