• header 11

 • header 13

 • header 10

 • header 12

 • header 08

 • header 05

 • header 07

 • header 01

 • header 09

 • header 06

 • header 03

 • header 02

 • header 04

Als echte Raboeser kan je de Raboes-yell natuurlijk kunnen dromen. Immers elke feestelijke aangelegenheid wordt hij wel een keer gedaan (en soms wel vaker!). Maar voor de ouders die het leuk vinden om ook eens mee te doen. Hier alvast de tekst!

De Raboes-yell is al heeeeeeel oud en de oorsprong niet helemaal duidelijk, maar dat maakt hem alleen nog maar bijzonderder natuurlijk!

Schermafbeelding 2016-01-20 om 10.30.33

Facebook nieuws

Traditiegetrouw zijn afgelopen zaterdag de kinderen die naar een andere speltak zijn gegaan uitgezwaaid door hun oude speltak! Ondanks de regen een feestelijke dag! ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Afgelopen week werd er overgevlogen. We hebben onze oude kabouters uitgezwaaid en onze nieuwe kabouter verwelkomd. Daarnaast hebben we smurfen broodjes gebakken! ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

De kop is er af! Het nieuwe seizoen is weer begonnen. De scouts meisjes hebben een hoop geleerd over de kleine bijl en welke onderdelen er op zitten (gek genoeg zit de teen van de bijl op de kop???) Daarna een vuurtje gemaakt, sinaasappels uitgehold en er een ei in gebakken! ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Wist-je-dat... we als Scouting Raboes 4 pagina's in het scouting magazine zelf mogen invullen? En dat de september editie van de week op je deurmat is gevallen? Met o.a. Kampfoto's, een rebus en vergeet niet de kleurplaatwedstrijd! 😁👍 ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Leidingdag is begonnen!!! Onze vrijwilligers worden weer helemaal klaargestoomd voor het nieuwe seizoen! Nieuwe teams, nuttige zaken en een hoop gezelligheid!! :) ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Verenigingenmarkt Blaricum! #supergezellig ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook