• header 08

 • header 05

 • header 09

 • header 03

 • header 06

 • header 04

 • header 07

 • header 12

 • header 01

 • header 10

 • header 13

 • header 02

 • header 11

Als echte Raboeser kan je de Raboes-yell natuurlijk kunnen dromen. Immers elke feestelijke aangelegenheid wordt hij wel een keer gedaan (en soms wel vaker!). Maar voor de ouders die het leuk vinden om ook eens mee te doen. Hier alvast de tekst!

De Raboes-yell is al heeeeeeel oud en de oorsprong niet helemaal duidelijk, maar dat maakt hem alleen nog maar bijzonderder natuurlijk!

Schermafbeelding 2016-01-20 om 10.30.33

Facebook nieuws

Afgelopen zaterdag stond in het teken van samenwerken bij de Scouts meiden. Door middel van het voltooien van verschillende opdrachten konden de meiden ingrediënten verdienen om heerlijke wentelteefjes te bakken! ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Het nieuwste nummer van het Scouting Magazine is vandaag op je deurmat gevallen. Daarin heeft team Media weer 4 pagina's speciaal over het Raboes samengesteld... Deze editie: foto's, wist-je-datjes, secret lifes of the leiding en meer! 😁👍 ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Afgelopen zaterdag hebben de kabouters lampionnen gemaakt voor Sint Maarten ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Zaterdag hebben de kabouters samen met goudlokje kleding gevonden in het spookbos. Onderweg kwamen we een oude ruïne tegen🗿. ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

De scouts hebben afgelopen zaterdag pannenkoeken gebakken op een pagodavuur. De opdracht, het vuur moet onzichtbaar zijn voor pottekijkers :). ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Ook bij de bevers was het herfst!!🍂 ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook