• header 06

 • header 07

 • header 10

 • header 08

 • header 04

 • header 13

 • header 01

 • header 11

 • header 05

 • header 03

 • header 12

 • header 02

 • header 09

Raboes doet NLdoet!

Geschreven door Leon Vos op . Geplaatst in Nieuws archief, nieuws van raboes

Beste ouders, vrijwilligers en geïnteresseerden,

10 maart doet het Raboes weer mee met NLDOET. Daarom zinj wij op zoek naar handige klussers, handen uit de mouwen stekers en potentiële poetsers.

We zijn vorig jaar begonnen met het verven van de clubhuizen, maar we zijn nog niet helemaal klaar. Daarnaast kunnen de kozijnen een lik verf gebruiken en heeft het dakkapel van het jongens gebouw een grondige schoonmaakbeurt nodig. Kortom genoeg te doen deze dag. Komt u ook de handen uit de mouwen steken? Vele handen maken licht werk, dat hebben we vorig jaar wel gezien. Uiteraard zorgen wij voor de koffie, thee, lunch en andere lekkernijen.

U kunt zich aanmelden via de website van NLDOET (www.NLdoet.nl) of klik op deze link: https://www.nldoet.nl/klus/33774.

Na aanmelding krijgt u in de week voor 10 maart meer informatie over deze dag.

Komt u ons weer een handje helpen op 10 maart? Dan gaan we er met zijn allen weer een gezellige dag van maken.

Met vriendelijke groet,

Het groepsbestuur Scouting Raboes en de Stichting Raboes Blijdenstein

Facebook nieuws

Afgelopen weekend hebben de kabouters hun reünieweekend gehad. Zaterdag zijn we naar Monkey Town geweest en daar hebben ons daar erg vermaakt! Als afsluiter hebben we het kampfilmpje bekeken🙂 ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Heb jij al op ons gestemd in de Rabobank Clubkas Campagne??

De Rabobank Clubkas Campagne draait op volle toeren! Alle 111 verenigingen en stichtingen die meedoen voeren op dit moment actie om stemmen binnen te halen voor hun club. Er is maximaal € 2.000,- per club te verdienen, dus reden genoeg om de leden van Rabobank Gooi en Vechtstreek te enthousiasmeren om juist op jullie club te stemmen. En stemmen doen de leden volop. Inmiddels staat de teller op 6.400 stemmen.
De stemperiode eindigt op woensdag 21 maart 2018!
... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Ook dit jaar deed Scouting Raboes weer mee met NLdoet! Ouders, Raboesers, buurtbewoners en de lijsttrekker van de lokale GroenLinks partij staken vandaag hun handen uit de mouwen om ons meisjesgebouw van een nieuw likje verf te voorzien! Naast onze reguliere vrijwilligers -die uiteraard zoals altijd opkomst gaven- hebben wel 15 vrijwilligers vandaag meegeholpen in ons prachtige bos. Vele handen maken licht werk. Dank jullie wel toppers!!! ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Aan de Olympische Winterspelen in PeyongChang is een einde gekomen. Wij als kabouters hebbben deze voortgezet op de hei in laren. Er lag zelfs nog een beetje sneeuw en ijs.

Foto's door Joris Klaui
... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook

Deze week hebben we jouw hulp nodig! Ben jij lid van de Rabobank Gooi & Vechtstreek?? Stem dan nu op ons!!! ... Bekijk meerBekijk minder

Kijk op Facebook