• header 06

 • header 04

 • header 10

 • header 05

 • header 08

 • header 12

 • header 03

 • header 07

 • header 13

 • header 02

 • header 01

 • header 11

 • header 09

Lever je statiegeldflessen in en win!

Geschreven door Leon Vos op . Geplaatst in Nieuws archief, nieuws van raboes

Beste Raboesers & ouders van onze Raboesers!!

We hebben jullie al meermaals gemaild over de statiegeldactie van de Coop. Daar kwamen een paar hele leuke reacties met goede idee├źn op. Zo heeft de klussenclub inmiddels een prachtige flessenvanger gebouwd om het jullie allemaal nog makkelijker te maken flessen in te leveren. Je kan je flessen nu ook elke zaterdag afleveren op het Raboes door ze in de flessenvanger te stoppen. Wij leveren ze dan voor je in en je maakt nog kans op een leuke prijs ook!

Hoe meer flessen hoe meer kans! Het enige wat je hoeft te doen is zoveel mogelijk statiegeldflessen verzamelen. Stop er een briefje in met je naam en je e-mailadres, stop ze in de flessenvanger en wij trekken de komende maanden elke maand een winnaar (de actie blijft lopen tot we een nieuw dak hebben)! De komende 2 maanden verdubbelt de Coop nog steeds onze statiegeldbonnetjes, dus lever je flessen zo snel mogelijk in en help ons aan een nieuw dak voor het meisjesgebouw!

tot zaterdag!

 

het groepsbestuur

Facebook nieuws

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.