• header 13

 • header 05

 • header 10

 • header 01

 • header 07

 • header 02

 • header 03

 • header 06

 • header 12

 • header 04

 • header 11

 • header 08

 • header 09

Open Dag groot succes!

Geschreven door Anita de Boer op . Geplaatst in Nieuws archief, nieuws van raboes

Afgelopen zaterdag hielden we op Scouting Raboes de jaarlijkse open dag. De dag begon al vroeg voor onze vrijwilligers van het Raboes. Met ongeveer 30 man waren we vanaf half 10 al in de weer voor het opbouwen van de verschillende gave activiteiten. Een selectie van de leuke activiteiten die door het jaar heen gedaan worden bij de Scouting vereniging.

Om 13.30 uur ging de open dag van start met een gezamenlijke opening, waarbij de Raboesyell weer in het dorp van Laren te horen was! De kinderen waren daarna vrij om verschillende activiteiten te doen. Het hoogtepunt van de dag was de 10 meter hoge kabelbaan. De kinderen konden onder andere een obstakelbaan afleggen, brood bakken boven het kampvuur, geschminkt worden, pijl en boogschieten en een spannend spookhuis ingaan. Een ander hoogtepunt was het geblinddoekt doolhof. Dat doolhof was al een succes tijdens de Solex race in Blaricum en nu aangepast voor kinderen. De kinderen werden geblinddoekt en moesten elkaar met behulp van walkie talkies door het doolhof loodsen.

Het was een zeer geslaagde dag zaterdag op het Raboes. Het enthousiasme spatte er bij zowel de vrijwilligers als de bezoekers vanaf. De activiteiten werden door de kinderen maar ook door de volwassenen als leuk en uitdagend ervaren. Het mooie weer hielp natuurlijk ook mee! Er zijn ongeveer 180 bezoekers geweest, drie kinderen hebben zich meteen al ingeschreven en we maken ons klaar voor een heleboel kijkers de komende weken. De dag werd gezamenlijk afgesloten in een enorme kring, waar de winnaars van de kleurplaatwedstrijd bekend werden gemaakt. Wij hebben nu alweer zin in volgend jaar!

 

Facebook nieuws

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.