• header 02

 • header 01

 • header 04

 • header 11

 • header 13

 • header 07

 • header 09

 • header 12

 • header 03

 • header 08

 • header 10

 • header 05

 • header 06

Sinterklaas op bezoek!

Geschreven door Anita de Boer op . Geplaatst in Nieuws archief, Speltakken, nieuws van raboes

Afgelopen zaterdag kwam Sinterklaas langs bij ons op het Raboes!

 

We waren er helemaal klaar voor en de kinderen hadden speciaal voor de Sint versiering opgehangen. De spanning was de hele dag al groot, want de kinderen vroegen zich af wat er toch zou gaan gebeuren op het Raboes…  Rond half drie werd die spanning beantwoord! De jeugdleden stonden uitbundig langs de weg te zingen om Sinterklaas en zijn twee pieten te verwelkomen. 

 

Na het warme onthaal is Sinterklaas langs de jongere speltakken gegaan, namelijk de bevers (jongens en meisjes van 5 tot 7 jaar ), de welpen (jongens van 7 tot 11) en de kabouters (meisjes van 7 tot 11). De kinderen werden een voor een door Sinterklaas geroepen om plaats te nemen op het krukje naast hem. Dat was even spannend, maar ook ontzettend gaaf want de Sint had over alle kinderen een uitgebreid stukje in het grote boek staan. Omdat de kinderen zulke goede scouts zijn kregen zij na afloop een zakje snoep. 

 

Na deze feestelijkheden werd de Sint door het hele Raboes uitgezwaaid. Het was weer feest en we hebben nu alweer zin in de komst van Sint volgend jaar!

 

Foto’s bekijken? Klik hier om naar ons fotoboek te gaan!

 

Facebook nieuws

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.